Eko balzam proti vírusovým bradaviciam

100% účinnosť
Efektívna zbraň v boji proti bradaviciam


Pri slove bradavica sa nám v hlave objaví obraz ježibaby s obludným nosom, na ktorom sa týči odpudivý výrastok korunovaný sivým chlpom. No verte či nie, tento vírus isto potrápil aj nejednu spanilú princeznú či krásneho princa. Nanešťastie bradavica nie je problém len rozprávkových bytostí, veľmi často zaútočí aj na nás, bežných smrteľníkov. Teraz však nášmu „bradavicovému“ príbehu môže šťastne odzvoniť koniec.

Hoci ide o vírusové ochorenie, najviac nás trápi (ne)estetický dopad bradavíc na naš pokožku. Zahaliť sa od hlavy po päty a čakať, nech to samo vyhnije, v tomto prípade nie je dobré riešenie. Bradavice sú dlhodobý problém, ich životnosť je až niekoľko rokov a bez aplikácii vhodného produktu sa nám môžu šíriť po tele. V prípade slabého imunitného systémuje to pre vírus ešte jednoduchšie.

Keď klasická medicína zlyháva

Bradavice sú nezhubné kožné výrastky spôsobené HPV (ľudským papilomavírusom). Hneď v úvode si však treba ujasniť, že nie hocijaký výrastok na koži môžeme automaticky považovať za bradavicu. Treba jasne odlíšiť materské znamienka, ktoré sú sfarbené pigmentom melanínom a môžu sa odstraňovať výhradne chirurgickým zákrokom. Na odstránenie bradavíc sa štandardne používajú štyri klasické metódy: kryoterapia (odstraňovanie pomocou chladu), elektrokauterizácia (odstraňovanie pomocou elektrického prístroja), rádio vlny a laser. Všetky spája jedna veľká nevýhoda, a síce, že odstránia bradavicu len povrchne na koži a koreň ostáva nepoškodený. Práve preto je rozšírený mylný názor, že bradavíc sa nedokážeme efektívne zbaviť. Navyše opakované klasické zásahy zanechávajú na pokožke jazvy a vyblednuté fľaky.

Záchrana v prírode

Okrem klasických metód však poznáme aj alternatívne. Opäť nám príroda podávapomocnú ruku v podobe hojivého balzamu. Ekobalzam je 100 % prírodný preparát, ktorý nemá žiadne kontraindikácie. Proces boja proti bradaviciam je presne opačný ako pri klasických metódach. Balzam má výrazný keratolytický (protizápalový) účinok – prechádza cez kožu až ku koreňu a úplne ho zničí, čím efektívne odstraňuje existujúce bradavice a zabraňuje výskytu nových. Nepoškodzuje zdravé tkanivo, preto sa odporúča preventívne natierať širšiu oblasť okolo viditeľnej bradavice. Veľkou výhodou je, že je určený aj pre deti. Typicky detské bradavice (VERRUVAE VULGARIS) sa vyznačujú veľkým povrchom, na čo sú klasické metódy krátke. Ekobalzam ich dokáže v krátkom čase odstrániť i keď sú v hojnom počte.

Nie je bradavica ako bradavica

Špecifickým druhom sú bradavice na genitáliách (CONDYLOMA ACUMINATA). Čo netreba zdôrazňovať je, že ide o veľmi citlivé a nepríjemné ochorenie, na čo však treba podľa veľkého výskytu týchto bradavíc upozorniť je okamžité prenesenie na partnera. Preto sa odporúča použitie ekobalzamu u oboch partnerov, a to dôkladne. Okrem bežného kurieho oka zaznamenal prírodný balzam významné výsledky aj pri odstraňovaní mäkkých fibrómov. Ide o najčastejšiu formu vírusových bradavíc u dospelých, pri ktorej sa bradavica kombinuje s benígnym tkanivom. Tieto fibrómy sa u žien vyskytujú prevažne na krku, pod prsami a z vnútornej strany bedier, u mužov pod pazuchami a zriedkavo aj na krku. Fibrómy počas kúry stmavnú a odpadnú.

Neskrývajte svoju pokožku kvôli bradaviciam. Radšej sa ich efektívne zbavte. Stačí tomu prísť na koreň.

Zloženie:

13 rastlín: čierna baza, divozel, ľubovník bodkovaný, rebríček obyčajný, praslička roľná, plavúň obyčajný, lopúch, nechtík a iné, za studena lisovaný olivový olej, čistý bylinný a včelí vosk, propolis, éterické oleje čajového dreva, eukalyptu a levandule.

Kontraindikácie:

Žiadne.


0 Comments